Piwniczna-Zdrój i SPA zamiast uzdrowiska

17 marca 2017

Nowoczesne ośrodki SPA oferują swoim klientom najróżniejsze zabiegi, pozwalające odzyskać zarówno równowagę wewnętrzną, jak i piękno zewnętrzne. Ośrodki takie powstają zazwyczaj w najpiękniejszych miejscach Polski, gdzie nie trudno skupić się na naturze i oderwać od codziennych obowiązków, tak jak w opisywanym niedawno Lądku-Zdroju. Nic więc dziwnego, że i Piwniczna-Zdrój ma swój ośrodek SPA.

Przyjeżdżając do miejscowości, uderza nas wyjątkowy mikroklimat, który można odczuć w powietrzu. Uzdrowisko utworzone w centralnej części Beskidu Sądeckiego jest znane licznym kuracjuszom z całej Polski już od wielu lat, więc nie dziwne, że postanowiono wykorzystać malownicze tereny, rześkie powietrze i naturalne wody mineralne do utworzenia miejsca, gdzie można oddać się zabiegom relaksacyjnym.

Dostęp do masaży i specjalistycznych zabiegów odchudzających jest łatwy, gdyż pobliska baza noclegowa znajduje się o przysłowiowy rzut beretem od ośrodków. Wynajmując nocleg w celu korzystania ze SPA, warto wziąć pod uwagę odległość od placówki, a jednocześnie nie oszczędzać, ponieważ żaden zabieg nie poprawi nam samopoczucia lepiej niż wyspanie się w cudownym pokoju o otoczeniu świeżej pościeli. Same zabiegi to bardziej lub mniej kosztowne wydatki, lecz czy nie warto inwestować w siebie? Każdej kobiecie przyda się dość tani parafinowy masaż dłoni i odżywcza maseczka na twarz, a mężczyzna nie pogardzi seansem w saunie lub jacuzzi. Czasami spędzenie czasu na tego typu atrakcjach niesie ze sobą więcej dobrych skutków niż kilkutygodniowy pobyt w sanatorium. Centrum odnowy pozwala poczuć się lepiej, a przede wszystkim rozluźnia i pozwala zapomnieć o codziennych problemach. Gdy dodamy do tego jeszcze seans w jacuzzi z dodatkiem aromatycznych olejków uznamy, że Piwniczna-Zdrój jest prawdziwą oazą rozkoszy, dlatego tak wielu turystów wraca tu co roku.

W Beskidzie Sądeckim leży Piwniczna-zdrój, którą znają liczni kuracjusze, ale także osoby przyjeżdżające każdego roku do centrum odnowy, czyli popularnego SPA. Oczywiście ośrodki tego typu funkcjonują w całym kraju, jednak tylko tutaj po wyjściu z zabiegu można rozkoszować się malowniczymi widokami i wdychać krystaliczne powietrze. Urlop w takiej miejscowości, będąc połączonym z zabiegami regeneracyjno-upiększającymi, pozwala zabić wszelkie objawy stresu i depresji, dlatego warto tu przyjechać chociaż na kilka dni.

komentarzy 5 do wpisu “Piwniczna-Zdrój i SPA zamiast uzdrowiska”

 1. ossa

  Chętnie bym się zamknęła w takim SPA na parę dni…

 2. Renna

  Piwniczna i atrakcje w SPA brzmią świetnie:) najlepiej wynająć w ośrodku nocleg i relaksować się już od rana 🙂

 3. fabien

  Ojjj można sobie pomarzyć….

 4. Natasza

  wystarczy tam pojechać 🙂 Piwniczna chyba nie ma wygórowanych cen 🙂 albo można wziąć tańszy nocleg, a za to uderzać do SPA 😀

 5. boxerka

  Tydzień w SPA… to się nazywa nocleg w Piwnicznej, a raczej w raju 🙂 ale bym sobie pojechała to takiego SPA

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.